قصه هایم برای تو...

من

من عارفه ام. تا زمانی که فهمیدم معنی اسمم مهربان هم هست از اسمم متنفر بودم. باهراسمی که فکرش را بکنید زندگی کردم ولی الان با عارفه خوشحال ترم.

حقوق می خوانم ولی روحم با ادبیات زنده است. دوست دارم زبان عربی را یاد بگیرم و در کلمات عربی غرق شوم. به خاطرچهره ها، لبخندها، آشپزخانه ها و دستور غذاهای متفاوت دلم می خواهد به شهرهای دیگر سفر کنم.

هیچ وقت در زندگی اندازه هیجده سالگی ام خوشحال نبوده ام و مطمئنم بعد از یادگرفتن حروف الفبا دیگر آنچنان چیز مهمی یاد نگرفته ام.

شیفته زندگی، آدم ها و حرف های ساده  هستم.

کتاب، تنهایی، آسمان، کاشی های مساجد قدیمی، نورهای شیشه های رنگی، موسیقی، عصرهای پاییزی، صبح های بهاری، صدای گنجشک ها، تاکسی هایی که آهنگ خوب پخش می کنند، راه رفتن، حرف زدن، راه رفتن و حرف زدنِ مداوم، کیک پختن، آشپزی کردن، در آغوش کشیدن، بچه ها، خنده های بلند و از ته دل، گریه کردن، برگ های پاییز، درختها، نیمکت های خالی، پله ها، پنجره های بدون حفاظ، خانه های روستایی، مادرها، پدرها، خاله ها، دخترخاله ها و معلم ها را خیلی دوست دارم.

اگرانسان نبودم دلم می خواست درخت باشم. درخت سرو.

شغل رویایی ام پختن نان های شکلاتی و کیک های خانگی در یک دهکده ی پر از مه و فروختن آن ها با شیرکاکایو و چایی داغ است و رویای من داشتن خانه ای روشن، امن، پر از کتاب، سبز و شاد است که همیشه چای داغ دارد و بوی کیک خانگی از آن به مشام می رسد؛ چون هیچ چیز برای من مهم تر از زندگی نیست و زندگی برایم خانه و خانواده است.

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان